Fikret Bekmezci Marka Reklam Danışmanlığı

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Her zaman gazeteci olmak isteyen Fikret Bekmezci, hayalinin izinden giderek lisans eğitimini Gazetecilik okuyarak tamamladı. Fikret Bekmezci, henüz fakülteyi bitirmemişken 2011 yılında kariyer hayatına adım atıp bağımsız olarak çalışmaya başladı. Onun için gazetecilik bir meslek değil adeta bir hayat serüveniydi.

Kısa sürede çok çalışmasının ödüllerini de almaya başladı. Aydın Doğan Vakfı 24.Genç İletişimciler Yarışmasından ve Avrupa Birliği’nden ödüller alarak doğru bir iş yaptığını kanıtlamış oldu.

Hayallerini gerçekleştirme süreci yeni başlıyordu. Okul yıllarında dijital medyaya olan merakı ve alanında çok değerli isimler ile çalışması, ona üniversite eğitimini tamamladıktan sonra çok genç bir girişimci olarak 2017 yılında kurumsallaşıp adını verdiği markası; Fikret Bekmezci Marka Reklam Danışmanlığını kurmasıyla, Marka ve Medya alanlarında adından söz ettirmeye başladı!

Fikret Bekmezci FB Marka Reklamın vizyonunu; her sektöre, her kişiye göre çalışmalarını farklı şekillendiren, kalıplar içine girmeyen bir medya ajansı yaratarak vurguladı!.. Sabit bir yeri olmasını istemeyerek Türkiye’nin tüm illerine ulaşıp, Rusya ve Arap ülkelerine danışmanlık hizmeti vermeye başladı. Çünkü; onun için sınır yoktu ve sınır yaratmak bir kalıba girmekten ibaretti.
Kendisi gibi düşünen creative bir ekip kurarak sınırlarını bir bir aşmakla kalmadı, farklı şehirlerdeki birçok firmasına özel temsilciler ve planlama ekibi kurarak sıra dışı bir hizmet sunmayı medya ajansının misyonu olarak belirledi.

0

Çalışırken Tüketilen Kahve Sayısı

200

Web Sitesi

50000

Çalışma Saati

50

Memnun Müşteri

Fikret Bekmezci ve Ekibi;

7/25 hizmet vererek siz uyurken bile sizin için çalışmaya devam ediyor! Size gece gündüz çalışan creative ve çözüm odaklı bir hizmet sunuyor!
Rusça, Arapça, İngilizce başta olmak üzere siz hangi dili isterseniz size hizmet sağlıyor!
Size, ne yapıyoruz değil; siz ne istersiniz sorusunu soruyor!

Motion ekiplerimiz birbirinden farklı uzmanlık alanlarıyla kendi platformlarında özgür çalışma biçimini benimseyip, sınırsız lokasyonda bulunuyor ve size 7/25 hizmet sağlıyor!